Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
16 aprilie 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock






FP 0,8080 (+0,25%) | SIF3 0,5160 (+5,74%) | TGN 204,6000 (+0,29%) | TLV 1,8100 (+1,12%) | SNG 34,0500 (+1,76%) | SIF1 1,1000 (+2,8%) | SNP 0,4500 (+1,81%) | SIF2 1,3100 (+1,31%) | SIF4 0,7425 (-1%) | SNN 9,4000 (+2,17%) | SIF5 1,9260 (-0,57%) | DAFR 0,0248 (+4,2%) | TEL 18,2500 (+0,83%) | ALU 1,6950 (+6,74%) | BRD 8,3400 (+2,14%) | BRK 0,1140 (+4,2%) | BCC 0,0645 (+2,22%) | ATB 0,6060 (+1%) | SCD 1,1500 (+6,48%) | BVB 29,0700 (+0,87%) | BIO 0,3015 (-0,1%) | COMI 0,0722 (+3,14%) | ELMA 0,1955 (+2,36%) | TBM 0,0225 (0%) | ALT 0,0534 (+0,75%) | 
Capitalizarea pietei
Sectiune bursa: BVB 129.231.966.091  LEI 28.945.922.611  EUR 39.957.938.931  USD
Curs valutar
1 USD = 3,2342 LEI
1 EUR = 4,4646 LEI
Sectiune bursa: RASDAQ 8.084.235.464 LEI
1.810.741.268 EUR
2.499.609.011 USD

Statistici bursa
 TranzactiiVolumValoare (LEI)Valoare (EUR)
Actiuni3.29933.901.30023.515.417,89 5.267.082,80
Obligatiuni46905.068.940,09 1.135.362,65
Drepturi000,00 0,00
Fonduri inchise48310.307,95 2.308,82
ETF319125,78 28,17
Produse structurate928152.110734.070,71 164.420,26
Futures000,00 0,00
Total4.23834.054.20229.328.862,426.569.202,70
Ultima actualizare  15.04.2014 18:30:01

Indici bursieri
  BET 6.489,7780,571,26%
  BET-BK 1.208,8715,261,28%
  BET-C 3.275,9837,661,16%
  BET-FI 28.255,66258,490,92%
  BET-NG 672,397,981,20%
  BET-XT 586,587,121,23%
  ROTX 12.706,79132,511,05%
Valori din data de: 15.04.2014 [Detalii]

Noutati sus jos
15.04.2014: Noi posibilitati oferite investitorilor locali si internationali la Bursa de Valori Bucuresti [mai multe informatii]

14.04.2014: O noua emisiune de obligatiuni de stat incepe tranzactionarea in 15 aprilie 2014 [mai multe informatii]

11.04.2014: Disponibilitate documente pentru ordinea de zi completata a AGA BVB din 24-25 aprilie [mai multe informatii]

08.04.2014: Raspuns cu privire la intrebarea daca Directorul general al Bursei de Valori Bucuresti este membru al Personalului [mai multe informatii]

07.04.2014: Intr-o saptamana incepe concursul BVB INVEST QUEST, 320 de persoane deja inregistrate [mai multe informatii]

04.04.2014: Informare cu privire la relatia dintre conducatorii societatii si personalul societatii, conform legislatiei in vigoare [mai multe informatii]

02.04.2014: Cumpararea de actiuni BVB de catre directorul general BVB [mai multe informatii]

02.04.2014: Schimbare simbol de tranzactionare Google [mai multe informatii]

28.03.2014: Hotarari ale Consiliului Bursei in sedinta din 27 martie 2014 [mai multe informatii]

24.03.2014: www.RoCapMarketModern.ro se lanseaza azi [mai multe informatii]

Quick Links

TOP 5 Companii BVB
dupa volum
 SimbolPretVolum
  DAFR 0,024811.931.500
  SIF3 0,51605.243.000
  FP 0,80804.742.400
  SNP 0,45002.007.500
  TLV 1,81001.413.000
dupa valoare
 SimbolPretValoare
  FP 0,80803.839.879,90
  SIF3 0,51602.659.319,15
  TGN 204,60002.611.619,45
  TLV 1,81002.544.900,50
  SNG 34,05001.808.022,11
dupa pret - Cresteri
 SimbolPretVar (%)
  SOCP 0,199013,71
  SNO 1,45007,41
  ALU 1,69506,74
  SCD 1,15006,48
  SIF3 0,51605,74
dupa pret - Descresteri
 SimbolPretVar (%)
  ARM 0,1000-8,84
  TUFE 0,1610-6,50
  CNTE 76,0000-3,98
  RRC 0,0415-3,49
  APC 0,7350-1,93
Ultima actualizare  15.04.2014 18:30:01

Date de tranzactionare intarziate cu 15 min
Informari
 


bvbIQuest
MobileApp





Oferte Publice Initiale
Emitent:
S.C. POMPONIO S.A.
Actiuni oferite :
14.616.700
Pret de oferta :
3,25 RON
Perioada de derulare :
09.05.2008 – 22.05.2008
[mai multe informatii]


Emitent:
iFond Gold
Unitati de fond oferite :
10.000
Pret de oferta :
202 RON
Perioada de derulare :
9.11.2010 – 29.11.2010
[mai multe informatii]


Emitent:
Hidraulica Uzina Mecanica Plopeni S.A
Actiuni oferite:
97.000.000
Pret maxim:
0.125 RON
Perioada de derulare :
12.11.2010 – 3.12.2010
[mai multe informatii]




Info structurate
Info ATS



Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti